Obaveštenje o prikupljanju predispitnih poena

Primljene x

27.04.2020. godine

Dragii studenti,

Prosledjujem Vam mail koji je upravo stigao, a odnosi se na prikupljanje predispitnih bodova uključijići i kolokvijum

Poštovani,

S obzirom na vanrednu situaciju u kojoj se nalazimo i nemogućnost održavanja redovne nastave, kolokvijuma i ispita, obaveštavamo Vas o sledećem:

Predispitne poene, uključujući i poene za kolokvijum studenti treba da prikupljaju putem seminarskih radova, studija slučaja, eseja i drugih zadataka. Naime, kako bi studenti mogli da pristupe ispitu bez polaganja kolokvijuma, profesori će studentima omogućiti da polože kolokvijum na osnovu urađenih seminarskih radova, zadataka, eseja i sl.

Poene za prisustvo bi trebalo dodeliti svima. Molimo Vas da obaveštenje o načinu sticanja poena i polaganja kolokvijuma postavite na Vašoj ličnoj strani u što kraćem roku i obavestite studente kako bi do kraja semestra bili u mogućnosti da izvrše svoje obaveze i steknu uslove za izlazak na ispit.

S poštovanjem,

Dr Slobodanka Jovin