Najvredniji studenti na predavanjima i vežbama: Banko Noemi, Berberski Jovana, Janačković Viktorija, Jovanović Jelena, Kalinić Dušan, Krstin Sandra, Lozjanin Stefan, Opančar Milica, Ostojić Teodora, Radukić Milica, Šimić Snežana, Šimić Dragan, Tešić Dragana, Veselinović Ivona, Živanović Tijana, Dabić Ignjat, Petrović Jelena i Zlatanović Milica, ispit iz Ekološkog menadžmenta u junskom roku mogu polagati ranije, tako što će napisati Ispitni rad (10 do 15 stranica, na ekološku temu koju sami izaberu), odštampati ga i usmeno odbraniti na konsultacijama kod profesora SlavišeĐukanovića (8. ili 15 juna, od 12 do 15 sati, kabinet 3 na Limanu). Ostali studenti će ispit polagati u redovnom terminu na uobičajeni način. Srdačan pozdrav od vaših nastavnika Vesne Futo Vugdelije i SlavišeĐukanovića.