Drage kolege,

drugi kolokvijum iz Ekološkog menadžmenta biće održan uživo, u četvrtak, 05. maja 2022, u amfiteatru zgrade Škole u ulici Kralja Petra, po sledećem rasporedu:

Prva grupa: od 10 sati – studenti, čija prezimena počinju slovima: A – I, (latiničnim, abecednim redom).

Druga grupa: od 10 sati i 30 minuta – studenti čija prezimena počinju sa: J – M (abecedom)

Treća grupa: od 11 sati – studenti sa  čija prezimena počinju  sa: N – R (abecedom)

Četvrta grupa: od 11 sati i 30 minuta – studenti čija prezimena počinju sa: S -Z (abecedom)

Pitanja za drugi kolokvijum će biti iz Predavanja i Vežbi: 7 (drugi deo: Vrednovanje vremena), zatim Predavanja i Vežbi: 8, 9, 10 i 11 (prvi deo: Privredne oblasti), sa Mudl platforme Škole, u okviru predmeta Ekološki menadžment.

Studenti koji nisu radili prvi kolokvijum, imaće priliku da to urade za vreme drugog kolokvijuma.

Srdačan pozdrav,

Slaviša Đukanović