Poštovani studenti,

Usled situacije nastale zbog korona virusa i prelaska na online predavanja, obaveštavam Vas na koji način ćete biti u mogućnosti da ostvarite predispitne poene:

• 10 poena na dodatne aktivnosti ostvarićete putem izrade PowerPoint prezentacija:5 poena prezentacija vezana za sport (kratka prezentacija 1); 5 poena prezentacija vezana za sportski objekat ili događaj (kratka prezentacija 2)
  • 10 poena na izradu seminarskog rada – Word
  • 5 poena na prisustvo – svi ćete dobiti poene za prisustvo
  • 30 poena kolokvijum – polagaćete ga u isto vreme kada i ispit (o svemu ćete biti blagovremeno obavešteni).

Uputsvo za izradu kratkih prezentacija kao i uputsvo i struktura za izradu seminarskog rada postavljeni su kod mene na stranici.

Sami birate teme. Molim studente koji su već izabrali i prijavili teme, da se pridržavaju istih.

Seminarski rad se radi u Wordu (ne treba i PP prezentacija).

Kada uradite prezentaciju ili seminarski, molim Vas da mi pošaljete na mejl. Posle pregledanja, obavestiću Vas putem mejla o ostvarenim poenima.

Ukoliko imate bilo kakve nedoumice ili pitanja, molim Vas da me kontaktirate putem mejla.