Poštovani studenti,

U želji da Vas upoznam i da Vam predočim i pojasnim način i metode rada na predmetu Osnovi turizma i hotelijerstva pozivam Vas da prisustvujete predavanju u školi koje će se održati u četvrtak, 22.10.2020. godine u učionici 9 na Limanu.

Molim Vas da poštujete sledeći raspored dolazaka, po grupama:

U 12:30h dolaze studenti čija prezimena počinju slovima od A do M (po abecednom redu).
U 13:45h dolaze studenti čija prezimena počinju slovima N do Z.

Molim Va da pre dolaska na najavljeno predavanje pogledate materijal iz predmeta Osnovi turizma i hotelijerstva, koji je postavljen na Moodle platformi, kako bi Vam bilo lakše da razumete moje instrukcije za učenje i objašnjenja vezana za način prikupljanja dodatnih poena i kolokvijum.

Ukoliko u međuvremenu dođe do pogoršanja epidemiološke situacije i zabrani okupljanja više od 30 ljudi u zatvorenom prostoru, navedeno predavanje će se održati putem Zoom aplikacije. O tome ćete biti blagovremeno obavešteni.

U nadi da ću Vas lično videti i da ćemo se upoznati,

Srdačan pozdrav,

Bojana Kovačević Berleković