Poštovani studenti,

Drugi test za prikupljanje predispitnih poena (aktivnost studenata) održaće se u sredu 18.11.2020. od 20 časova. Treći test za prikupljanje predispitnih poena (aktivnost studenata) održaće se u sredu 09.12.2020. od 20 časova. Četvrti test za prikupljanje predispitnih poena (aktivnost studenata) održaće se u sredu 30.12.2020. od 20 časova. Peti test za prikupljanje predispitnih poena (aktivnost studenata) održaće se u sredu 13.01.2021. od 20 časova. Za treći test uče se šesto i sedmo predavanje, za četvrti test uči se osmo i deveto predavanje, a za peti test uči se deseto i jedanaesto predavanje.

Za izradu svakog testova imate 3 minuta i imate samo jednu mogućnost pokušaja izrade testa. Test se zatvara u 20:30, tako da do tog vremena treba da završite njegovu izradu. Test nije obavezan, već njemu pristupaju studenti koji žele da prikupljaju predispitne poene.

S poštovanjem,

dr Ivana Jošanov-Vrgović