Poštovani studenti,

Molim Vas da pratite obaveštenja koja ću za Vas postavljati svake nedelje. Pored rubrike Obaveštenja na mojoj stranici na sajtu Škole, treba da pratite i deo koji stoji na mojoj stranici a zove se Materijali, a naziv predmeta je Osnovi menadžmenta.

U obaveštenja ću stavljati informacije o nastavi i sva kratka obaveštenja, a u materijale različite spiskove i duža obaveštenja koja će Vam trebati. Molim Vas da redovno posećujete strane predmetnih nastavnika jer je ove školske godine ovo jedan od načina da uspešno komuniciramo.

Ove školske godine koristimo i platformu Mudl na kojoj ćete imati svake nedelje novo predavanje, vežbe i različite testove.

U sredu bi trebali da imamo prvi čas, u zakazanom terminu mojih predavanja. Čim dobijem tačan spisak svih studenata napisaću Vam dalje smernice.

S poštovanjem,

dr Ivana Jošanov-Vrgović