Poštovane kolege,

U 11h u Ponedeljak 09.11.2020 pozivam vas da se priključite predavanju iz Ekonomike preduzeća preko Zoom aplikacije. Tema će biti prolazak kroz pitanja i oblasti koji će biti obuhvaćeni u kolokvijumu. Budući da ste dobili fizičke kopije knjige Ekonomika preduzeća potrebno je da istu imate kod sebe tokom predavanja da bi mogli zajedno da prođemo kroz potencijalna pitanja i odgovore za kolokvijum.Svim studentima je i preko njihovih mejl adresa prosleđen link preko kog mogu direktno da se uključe na predavanje u zajazano vreme. Oni studenti koji nisu iz nekog razloga dobili mejl sa linkom to mogu da urade tako što će dole priloženi link iskopirati u nekom od pretraživača i tako se uključiti na predavanje.

Veliki pozdrav!

Biserka Komnenic is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Biserka Komnenovic’s Zoom Meeting
Time: Nov 9, 2020 11:00 AM Belgrade, Bratislava, Ljubljana