SVI ISPITI I KOLOKVIJUMI će se održati u prostorijama škole U KRALJA PETRA u 2 TERMINA – u 13h i 14.10.h.

U 13h u Kralja Petra

Prvi strani poslovni jezik 1 po novom (17ST02E)  Raspored po učionicama je na sledećem linku. Molim Vas da pogledate u kojoj ste učionici da se ne bi stvarala gužva.

IZUZETAK SU SMEROVI – FBDLS I POSLOVNA INFORMATIKA za ove predmete pogledajte ispod

U 14.10h u Kralja Petra počinju sledeći ispiti:

Prvi strani poslovni jezik 1 (Fbdls) za studente koji su upisali program na daljinu učionica 22 u Kralja Petra.

Prvi strani poslovni jezik I (Poslovna informatika16OO101) – učionica 11 u KP u 14.10.

Prvi strani poslovni jezik 3 – učionice 10, 14 i u Amfiteatar u Kralja Petra. Tačan raspored po učionicama na sledećem linku.

Prvi strani poslovni jezik 2  – učionica12 u Kralja Petra u 14.10

12SA151 – Prvi strani poslovni jezik III – engleski – učionica12 u Kralja Petra u 14.10

12SA221 – Drugi strani poslovni jezik – engleski – učionica12 u Kralja Petra u 14.10

AHIM – Engleski poslovni jezik I   – učionica12 u Kralja Petra u 14.10

KOLOKVIJUMI

Svi kolokvijumi će se održati u 14.10 u prostorijama u Kralja Petra. Bićete raspoređeni po učionicama nakon što se popune. Ukoliko polažete i kolokvijum i ispit najpre radite ispit i idete u učionicu u kojoj ste po spisku za ispit, kada predate ispit možete da radite kolokvijum.

Molim Vas za strpljenje jer je puno studenta prijavilo ispit i kolokvijume u ovom roku i možda ćete morati malo sačekati da se svi rasporedimo.