Kolokvijum iz Uvoda u finansije za  smer Trgovina;  Grupa:  VTR   održaće se  20. 11. 2020 . u petak  u 8h.  UČIONICA 13LI  i 14 LIMAN.

Kolokvijum iz Uvoda u finansije za  smer Finansije ;  Grupa: VFB 1    održaće se  20. 11. 2020 . u petak  u 9h.  UČIONICA 13LI  i 14 LI.

Kolokvijum iz Uvoda u finansije za  smer Finansije;  Grupa:  VFB 2   održaće se  20. 11. 2020 . u petak  u 10h.  UČIONICA 13LI  i 14 LI.

Studenti ranijih generacija ,ukoliko polazu kolovijum  dolaze  u ovom terminu grupe VFB 2

Obavezno pridržavati se, strogo ,rasporeda i termina vaše  grupe za vežbe (Koristiti stranicu predmeta- Materijal, i Platformu za pripremu i dodatna obavestenja)

Napomena. Studenti koji eventualno nisu na spisku datom  u prilogu  dolaze obavezno u terminu kada je po rasporedu njihova grupa, bez izuzetka.

KOLOKVIJUM ĆE SE ODRŽATI U S KLADU SA EPIDEMIOLOŠKOM SITUACIJUM UZ  STROGO POSTOVANJE SVIH PROPISANIH EPIDEMIOLOŠKIH MERA . ( POŽELJNO JE IMATI I ZAŠTITNE RUKAVICE) .

NIJE DOZVOLJENA UPOTREBA MOBILNIH TELEFONA . ISKLJUČIVO IMATI DIGITRON ZA RAČUNANJE KADA SU U PITANJU ZADACI!!!