Konsultacije

Nastavnik Dan Vreme Mesto
Bikicki dr Nataša Utorak 11:50-13:50 Kabinet 27
Bolesnikov Dragana Ponedeljak 12:00-14:00 Kabinet 6
Boškov dr Veronika Četvrtak 15:00-17:00 Kabinet 25
Bošković dr Tatjana Sreda 10:20-12:20 Kabinet 3
Crvenković Maja Četvrtak 14:00-16:00 Kabinet 42
Čolić Danijela Utorak 15:15-17:15 Kabinet 32
Čubrilović Sandra Utorak 12:00-14:00 Kabinet 42
Ćuzović dr Đorđe Utorak 15:40-17:40 Kabinet 7
Damnjanović dr Jelena Sreda 11:30-13:30
Dragosavac Miloš Ponedeljak 14:45-16:45 Kabinet 5
Dumeljić Jelena Ponedeljak 13:50-15:50 Kabinet 2
Đorđević dr Slaviša Ponedeljak 13:00-15:00 Kabinet 13
Đukanović dr Slaviša Sreda 09:30-10:00 i 14:00-15:30 Kabinet 3
Đurić dr Dejan Petak 09:15-11:15 u zgradi na bul KP Kabinet 34
Đurić Kuzmanović dr Tatjana Četvrtak 10:00-12:00 Kabinet 44
Ercegovac Dajana Kabinet 13
Filipović dr Luka U vreme ispita Kabinet 13
Gajić dr Tamara Ponedeljak 09:00-11:00 Kabinet 4
Gašević Dragana Petak 10:10-12:10 Kabinet 33
Glušac Danijela Ponedeljak 12:00-14:00 Kabinet 32
Japundžić dr Miloš Ponedeljak 15:40-17:40 Kabinet 13
Jednak dr Dejan
Jočić dr Dragan Ponedeljak 10:00-12:00 Kabinet 13
Jošanov Vrgović dr Ivana Četvrtak 12:00-14:00 Kabinet 7
Jovičić dr Dragoljub Utorak 12:00-14:00 Kabinet 37
Jović dr Ljiljana Ponedeljak 16:30-18:30 Kabinet 12
Jovin dr Slobodanka Utorak 11:00-13:00 Kabinet 26
Kisin Nina Četvrtak 11:00-13:00 Kabinet 15
Klašnja Milićević dr Aleksandra u vreme ispita Kabinet 6
Kočić Vugdelija Vesna Četvrtak 08:15-09:15 i 12:50-13:50 Kabinet 6
Komnenić dr Biserka Četvrtak 12:30 - 13:30 Kabinet 14
Kovačević Berleković dr Bojana Utorak 10:30-12:30 Kabinet 4
Krunić dr Vlado Četvrtak 16:00-18:00 Kabinet 12
Latinović dr Branko Ponedeljak 12:00-14:00 Kabinet 12
Lemajić Maja Sreda 14:00-16:00 Kabinet 16
Ljubojević dr Gordana Petak 10:30-12:30 Kabinet 45
Lončar mr Sanja Ponedeljak 08:30-10:30 Kabinet 17
Lukač dr Dragan Kabinet 31
Madžar dr Lidija Ponedeljak 11:00-13:00 Kabinet 5
Maksimović dr Branka Petak 10:00-12:00 Kabinet 5
Marković Marko Utorak 16:00-18:00 Kabinet 12
Marošan dr Zoran Utorak 16:00-18:00 Kabinet 29
Martinović Barbul Ivana Sreda 09:30-11:30 Kabinet 27
Mihajlović mr Mila Utorak 13:30-15:30 Kabinet 30
Milić Dragana Ponedeljak 10:10-12:10 Kabinet 3
Momčilović Mirela Utorak 13:50-15:50 Kabinet 30
Mrkša dr Milutin Ponedeljak 08:30-10:30 Kabinet 4
Ničić dr Milica Sreda 16:00-18:00 Kabinet 36
Njegić dr Jovan Sreda 13:00-15:00 Kabinet 11
Obradović Ćuk Jelena Utorak 10:10-12:10 Kabinet 2
Papić Blagojević dr Nataša Sreda 11:15-13:15 Kabinet 17
Paunović dr Branka Sreda 12:00-14:00 Kabinet 41
Pavkov Ivan Ponedeljak 15:40-17:40 Kabinet 13
Pavlović dr Novica Petak 13:00-15:00 Kabinet 35
Peković mr Drinka Četvrtak 13:00-15:00 Kabinet 28
Popović Tamara Četvrtak 17:30-19:30 Kabinet 28
Račić dr Željko Petak 14:00-16:00 Kabinet 7
Ranitović dr Predrag Petak 17:00-19:00 Kabinet 29
Ratković Njegovan dr Biljana Ponedeljak 17:00-19:00 Kabinet 31
Roganović Milijana Utorak 16:35-18:35 Kabinet 16
Salai mr Leonard Četvrtak 11:00-13:00 Kabinet 25
Savić dr Ninoslava Utorak 15:00-17:00 Kabinet 43
Spasojević Ana Utorak 12:00-14:00 Kabinet 3
Sredojević Dejan Četvrtak 16:00-18:00 Kabinet 12
Stankov Biljana Četvrtak 11:00-13:00 Kabinet 16
Šolak dr Zdravko Utorak 16:00-18:00 Kabinet 38
Tomašević Dragana Sreda 10:30-12:30 Kabinet 33
Tomašević Stevan Sreda 17:30-19:30 Kabinet 17
Tomić Jovana Sreda 18:00 - 20:00 Kabinet 2
Vagner Sintia Ponedeljak 14:00-16:00 Kabinet 42
Verežan Tamara Četvrtak 10:30-12:30 Kabinet 36
Vlaović Begović mr Sanja Sreda 12:00-14:00 Kabinet 26
Vranješ Marija Ponedeljak 17:00-19:00 Kabinet 2
Vujko dr Aleksandra Sreda 09:00-11:00 Kabinet 4
Vukadinović dr Maja Sreda 12:00-14:00 Kabinet 13
Vuković dr Marija Četvrtak 11:00-13:00 Kabinet 14
Vuksanović dr Gordana Sreda 12:00-14:00 Kabinet 15
Zakić dr Vladimir u vreme ispita Kabinet 34
Zorica Samardžić Ivana Četvrtak 16:00-18:00 Kabinet 4
Živkov dr Dejan Utorak 15:00-17:00 Kabinet 13