Konsultacije

Nastavnik Dan Vreme Mesto
Bikicki dr Nataša Utorak 11:50-13:50 Kabinet 27
Bolesnikov Dragana Sreda 12:30-14:30 Kabinet 6
Borović dr Natalija
Boškov dr Veronika Četvrtak 13:00-15:00 Kabinet 25
Bošković dr Tatjana Sreda 11:00-13:00 Kabinet 3
Ćuzović dr Đorđe Ponedeljak 14:00-16:00 Kabinet 7
Damnjanović dr Jelena Utorak 10:00-12:00 Kabinet 10
Dumeljić Jelena Ponedeljak 13:00-15:00 Kabinet 2
Đorđević dr Slaviša Ponedeljak 13:00-15:00 Kabinet 13
Đukanović dr Slaviša Petak 13:00-14:30 17:30-18:00 Kabinet 3
Đurić dr Dejan Petak 09:15-11:15 Kabinet 34
Đurić Kuzmanović dr Tatjana Četvrtak 10:00-12:00 Kabinet 44
Ercegovac Dajana Sreda 13:50-15:50 Kabinet 13
Gajić dr Tamara Ponedeljak 11:05-13:05 Kabinet 4
Gašević Dragana Kabinet 33
Japundžić dr Miloš Ponedeljak 13:00-15:00 Kabinet 31
Jočić dr Dragan Ponedeljak 10:00-12:00 Kabinet 13
Jošanov Vrgović dr Ivana Petak 10:30-12:30 Kabinet 7
Jovičić dr Dragoljub Sreda 10:10-12:10 Kabinet 37
Jovičić Vuković dr Ana Ponedeljak 12:00-14:00 Kabinet 36
Jović dr Ljiljana Sreda 11:00-13:00 Kabinet 43
Jovin dr Slobodanka Utorak 11:00-13:00 Kabinet 26
Kisin Nina Utorak 12:00-14:00 Kabinet 15
Klašnja Milićević dr Aleksandra u vreme ispita Kabinet 6
Kočić Vugdelija Vesna Četvrtak 08:15-10:15 Kabinet 6
Komnenić dr Biserka Četvrtak 11:00-13:00 Kabinet 14
Kovačević Berleković dr Bojana Sreda 13:00-15:00 Kabinet 4
Krunić dr Vlado Petak 13-14h Ponedeljak 11-12h Kabinet 41
Kuzman dr Boris Sreda 11:00-13:00
Latinović dr Branko Ponedeljak 12:00-14:00 Kabinet 42
Lemajić Maja Sreda 14:00-16:00 Kabinet 16
Ljubojević dr Gordana Petak 12:00-14:00 Kabinet 45
Lončar dr Sanja Sreda 15:40-17:40 Kabinet 17
Lukač dr Dragan Kabinet 31
Maksimović dr Branka Četvrtak 13:00-15:00 Kabinet 5
Marković Marko Sreda 16:00-18:00 Kabinet 16
Marošan dr Zoran Utorak 16:00-18:00 Kabinet 29
Martinović Barbul Ivana Sreda 09:30-11:30 Kabinet 27
Mihajlović mr Mila Utorak 16:35-18:35 Kabinet 30
Milić Dragana Petak 12:00-14:00 Kabinet 3
Milošević Isidora Utorak 11:00-13:00 Kabinet 6
Momčilović Mirela Utorak 08:30-10:30 Kabinet 30
Mrkša dr Milutin Sreda 13:00-15:00 Kabinet 4
Njegić dr Jovan Sreda 13:00-15:00 Kabinet 11
Obradović Ćuk Jelena Ponedeljak 11:05-13:05 Kabinet 2
Papić Blagojević dr Nataša Sreda 11:15-13:15 Kabinet 17
Paunović dr Branka Četvrtak 14:00-16:00 Kabinet 41
Pavkov dr Ivan Utorak 13:50-15:50 Kabinet 31
Peković dr Drinka Utorak 10:00-12:00 Kabinet 28
Popović Tamara Petak 09:15-11:15 Kabinet 28
Račić dr Željko Četvrtak 14:00-16:00 Kabinet 7
Ranitović dr Predrag Petak 17:00-19:00 Kabinet 29
Roganović dr Milijana Utorak 14:00-16:00 Kabinet 16
Salai mr Leonard Četvrtak 12:00-14:00 Kabinet 25
Savić dr Ninoslava Utorak 17:00-19:00 Kabinet 43
Spasojević Ana Ponedeljak 11:05-13:05 Kabinet 3
Sredojević Dejan Utorak 14:00-16:00 Kabinet 15
Stankov Biljana Četvrtak 15:45-17:45 Kabinet 16
Šolak dr Zdravko Četvrtak 15:00-17:00 Kabinet 38
Tomašević Dragana Kabinet 33
Tomašević Stevan Četvrtak 12:00-14:00 Kabinet 17
Tomić Jovana Ponedeljak 16:35-18:35 Kabinet 2
Verežan Tamara Četvrtak 18:00 - 20:00 Kabinet 36
Vlaović Begović mr Sanja Utorak 08:20-10:20 Kabinet 26
Vranješ Marija Ponedeljak 15:45-17:45 Kabinet 2
Vujko dr Aleksandra Ponedeljak 09:00-11:00 Kabinet 4
Vukadinović dr Maja Četvrtak 12:30-14:30 Kabinet 13
Vuković dr Marija Utorak 16:00-18:00 Kabinet 14
Vuksanović dr Gordana Sreda 13:50-15:50 Kabinet 15
Zakić dr Vladimir u vreme ispita Kabinet 34
Zorica Samardžić Ivana Četvrtak 12:00-14:00 Kabinet 33
Živkov dr Dejan Četvrtak 15:00-17:00 Kabinet 13