Izaberite stranicu


 


Sa zadovolјstvom vas obaveštavamo da je profesor naše škole, dr Radovan Tomić, proglašen za pobednika otvorenog međunarodnog takmičenja Naučnik godine, u kategoriji društvenih nauka, za polјe „Ekonomija“.


Prof. dr Radovan Tomić je proglašen za naučnika godine od strane Oksfordske akademske unije na Forumu Achievements, održanom u Londonu (Velika Britanija) 21.4.2015. godine.


Nagradu je uručio profesor Džon Neting, generalni direktor Evropske poslovne skupštine i predsednik takmičarskog komiteta.


Ovopredstavlјa priznanje liderstva u oblasti kojom se profesor Tomić bavi, a učešće na ovom prestižnom takmičenju važan je korak na putu ka uspehu i međunarodnom priznanju naučnih dostignuća prof. Tomića i naše škole.


Takmičenje je promovisalo najnovije rezultate naučnika iz celog sveta iz različitih oblasti i kategorija, a brošura u kojoj je objavlјena informacija o školi, kao i izvešaj sa takmičenja za sada je poslat u više od 60 zemalјa sveta.