Izaberite stranicu

Poštovane koleginice i kolege,

diplomirani studenti naše Škole,

U susret 60 godina od osnivanja Visoke poslovne škole strukovnih studija u Novom Sadu, sa zadovoljstvom objavljujemo da je u toku proces osnivanja Alumni asoscijacije Visoke poslovne škole strukovnih studija sa ciljem povezivanja, održavanja i jačanja veza Škole i diplomiranih studenata koji su ostvarili značajne profesionalne rezultate.

Pozivamo diplomirane studente naše Škole, danas uspešne stručnjake, profesionalce i najbolje ambasadore Škole, da svojim znanjem, iskustvom, kontaktima i dobrom voljom pruže podršku i doprinesu daljem razvoju obrazovnih potencijala i akademske reputacije Škole, posreduju u sklapanju novih partnerstava između Škole i poslovnih, akademskih, stručnih i drugih organizacija, budu mentorska i profesionalna podrška sadašnjim studentima na početku poslovne karijere i da kroz zajedničko delovanje doprinesu kreiranju dodatne vrednosti za Školu, sadašnje studente i članove Alumni asocijacije.

Svoje članstvo u Alumni asocijaciji možete osigurati popunjavanjem Pristupnice koja se nalazi na sledećem linku