Данијела Чолић

Function nema
Title
E-mail danijela.colic@tims.edu.rs
Telephone +381214854055
Office КАБИНЕТ 33
Consultation Friday 13:15-14:15

Lecture classes

    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 2 НЕМАЧКИ (БОЛ. 20 ДЛС)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК II - НЕМАЧКИ (БОЛ. 16)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 3 НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
    ДРУГИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 3 НЕМАЧКИ (БОЛ. 20 ДЛС)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 1 НЕМАЧКИ (БОЛ. 20 ДЛС)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 1 НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 2 НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК I - НЕМАЧКИ (БОЛ. 16)

Practical classes

    ДРУГИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК I - НЕМАЧКИ (БОЛ. 16)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 1 НЕМАЧКИ (БОЛ. 20 ДЛС)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 3 НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 2 НЕМАЧКИ (БОЛ. 20 ДЛС)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 1 НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 2 НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК II - НЕМАЧКИ (БОЛ. 16)

Exams

    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК I - НЕМАЧКИ (БОЛ. 12)
    ДРУГИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК - НЕМАЧКИ (БОЛ. 12)
    НЕМАЧКИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК I (ПРЕ БОЛ.)
    НЕМАЧКИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК III (ПРЕ БОЛ.)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 2 НЕМАЧКИ (БОЛ. 20 ДЛС)
    ДРУГИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК - НЕМАЧКИ (БОЛ. 07)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК II - НЕМАЧКИ (БОЛ. 16)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 3 НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК III - НЕМАЧКИ (БОЛ. 07)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК I - НЕМАЧКИ (БОЛ. 07)
    НЕМАЧКИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК III (ПРЕ БОЛ.)
    ДРУГИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 3 НЕМАЧКИ (БОЛ. 20 ДЛС)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 1 НЕМАЧКИ (БОЛ. 20 ДЛС)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК II - НЕМАЧКИ (БОЛ. 12)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 1 НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
    ДРУГИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК - НЕМАЧКИ (ПРЕ БОЛ.)
    НЕМАЧКИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК II (ПРЕ БОЛ.)
    НЕМАЧКИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК I (ПРЕ БОЛ.)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 2 НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
    НЕМАЧКИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК II (ПРЕ БОЛ.)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК II - НЕМАЧКИ (БОЛ. 07)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК III - НЕМАЧКИ (БОЛ. 12)
    ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК I - НЕМАЧКИ (БОЛ. 16)

Материјали

ДРУГИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 3 НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)
ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИК 1 НЕМАЧКИ (БОЛ. 17)

Обавештења

15. April 2022.
Резултати колоквијума из Другог страног пословног језика

Резултати колоквијума из Другог страног пословног језика су постављени у категорији: Материјали Други страни пословни језик 2017.

13. April 2022.
Резултати колоквијума из Првог страног језика 2 рађеног 11.04.2022.

Максималан број бодова је 30.

  1. Јована Сантовац 2020/000005  20 бод.
  2. Марија Дуловић 2020/001081  4 бода
  3. Милица Обрадовић 2020/002032  26 бод.
  4. Милан Лучић 2020/002011  25 бод.
  5. Гордана Јанковић 2020/002085  18 бод.
  6. Драгана Рајковић 2020/000061  12 бод.

11. April 2022.
Резултати испита у априлском року 2022.

Упис оцена и увид у радове је у петак, 15. априла, од 13 до 13:30 часова у кабинету 33.

Испит из Другог страног пословног језика су положили:

  1. Стевановић Валентина 2018/002035  78(8)
  2. Бабић Милан 2018/001015  51(6)
  3. Миросављев Марко 2017/003001 54(6)

Испит из Првог страног пословног језика 3 су положили:

  1. Очовеји Валентина 2019/001076  51(6)

Колоквијум:

  1. Лукић Јована 2019/000080  6 бод.
  2. Ковачевић Јелена 2018/003042  3 бода

Испит из Првог страног пословног језика 2 су положили:

  1. Келеман Дајана 2017/ 002080  51(6)

Колоквијум из Првог страног пословног језика 1:

  1. Божић Горан 2021/004018  19 бод.

 

8. April 2022.
Колоквијум Први страни пословни језик 2

Колоквијум из Првог страног пословног језика 2 ће бити одржан у понедељак, 11. априла, у 14 часова у учионици 11.

8. April 2022.
Колоквијум Други страни пословни језик

Колоквијум из Другог страног пословног језика ће бити одржан у уторак, 12. априла, у 14 часова у А2.

7. March 2022.
Резултати испита у мартовском року 2022. године

Упис оцена и увид у радове је у петак, 11. марта, од 13:15 до 14:15 у кабинету 33.

Испит из Другог страног пословног језика – немачког положили су:
1. Удицки Јована 2018/002065 72(8)
2. Барјактаровић Маја 2018/002034 51(6)

Испит из Првог страног пословног језика 1 – немачког положили су:
1. Јованић Андреа 2021/000015 63(7)
2. Даничек Наталија 2021/000013 54(6)
3. Миљков Жељана 2021/002051 84(9)

Колоквијум из Првог страног пословног језика 1:
1. Гуцул Јасмина 2021/002071 18 бодова

Испит из Првог страног пословног језика 2 – немачког није нико положио.

Испит из Првог страног пословног језика 3 – немачког положили су:
1. Ристанић Немања 2019/002103 91(10)
2. Милетић Нада 2019/001015 51(6)

Колоквијум из Првог страног пословног језика 3:
1. Лукић Јована 2019/000080 13 бодова

16. February 2022.
РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ НЕМАЧKОГ ЈЕЗИKА У ФЕБРУАРСKОМ РОKУ 2022. ГОДИНЕ

Упис оцена је у ПЕТАK, 18.02. у термину консултација од 13:15 до 14:15 у кабинету 33.

ДРУГИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИK
Испит су положили:
1. Дукић Милица 2018/003020 73(8)
2. Гавранић Милош 2018/002045 51(6)
3. Kостић Дуња 2018/002078 51(6)
4. Рупар Милица 2018/001024 82(9)
5. Златковић Марко 2015/002108 76(8)
6. Зорић Вукашин 2018/002001 68(7)
KОЛОKВИЈУМ:
1. Миросављев Марко 2017/003001 23 бода

ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИK 1
Испит су положили:
1. Ачански Јелена 2021/000089 61(7)
2. Амиџић Горан 2021/005003 87(9)
3. Бојанић Бојана 2021/004006 99(10)
4. Фаћол Анђела 2021/001055 72(8)
5. Грујић Анастасија 2021/002049 81(9)
6. Kолек Недељка 2021/000014 73(8)
7. Растовић Kристина 2021/002038 93(10)
8. Ристић Стоја 2021/001043 66(7)
9. Савић Сара 2021/000018 96(10)
10. Стамболија Исидора 2021/001042 96(10)
11. Шаула Александра 2021/000021 83(9)
12. Шћекић Лазар 2021/005015 99(10)
13. Туцаковић Гордана 2021/005014 99(10)
14. Загорац Тијана 2021/000082 72(8)
KОЛОKВИЈУМ:
1. Шкорић Тамара 2021/002054 21 бод

ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИK 3
Испит су положили:
1. Дујовић Наталија 2019/002043 71(8)
2. Илић Бојана 2019/000003 93 (10)
3. Сегедински Милица 2019/000054 86(9)
4. Симић Јелена 2019/000039 81(9)
5. Војновић Исидор 2019/001037 83(9)
KОЛОKВИЈУМ:
1. Ристанић Немања 23 бода

13. December 2021.
Резултати испита у децембарском року 2021. године

Увид у радове и упис оцена је у среду, 15.12, у кабинету 33 од 13:30 до 14:30х.

Испит из Другог страног пословног језика – немачког положили су следећи студенти:

1. Анита Шаму 2018/003043 9(81)
2. Александра Јовановић 2018/002002 8(72)
3. Милан Јовановић 2018/001009 8(71)
4. Раде Николић 2020/001089 7(63)
5. Марко Гавранић 2018/002011 7(68)
6. Немања Јокић 2018/001070 9(81)
7. Kристина Драгаш 2015/002075 7(63)

KОЛОKВИЈУМ:
1. Марко Миросављев 2017/003001 15 бод.
2. Миливоје Мишић 2016/002062 11 бод.
3. Илија Дожић 2017/002039 10 бод.

3. October 2021.
Резултати испита одржаног 30.09.2021. године

Упис оцена и увид у радове је у термину консултација, понедељком од 13:30 до 14:30х у кабинету 33 на Лиману.

Испит из ДРУГОГ СТРАНОГ ПОСЛОВНОГ ЈЕЗИKА су положили:

1. Лука Kузман 2017/000098 7(63)
2. Гордана Ђокић 2018/001040 9(86)
3. Василије Матић 2016/002042 6(51)
4. Ненад Ђурић 2015/002094 8(71)
5. Емилија Брека 2018/001011 8(73)
6. Милана Арсић 2017/002087 7(61)
7. Сања Андрашић 2017/002004 7(61)
8. Никола Ћојановић 2018/002070 6(59)
9. Драгица Деспотов 2020/001089 6(54)
10. Николина Омчикус 2018/003031 7(64)
11. Дарко Kрстић 2018/003033 8(71)

Испит из ПРВОГ СТРАНОГ ПОСЛОВНОГ ЈЕЗИKА 2 су положили:

1. Валентина Очовеји 2019/001076 6(51)

Испит из ПРВОГ СТРАНОГ ПОСЛОВНОГ ЈЕЗИKА 3 су положили:

1. Марко Јездимировић 6(51)

17. September 2021.
Резултати испита у октобарском року 2021. године

Упис оцена и увид у радове је у уторак, 21.септембра, од 13:30 до 14х у кабинету 28.

Испит из ДРУГОГ СТРАНОГ ПОСЛОВНОГ ЈЕЗИKА положили су:
1. Грмуша Милана 2017/003008 (76)8
2. Дворнић Јована 2018/001034 (92)10
3. Макрагић Анђела 2018/001023 (76)8
4. Милојевић Борислав 2018/001065 (69)7
5. Николић Славко 2018/002003 (61)7
6. Пармаковић Александра 2017/002018 (69)7
7. Савковић Теодора 2018/002051 (55)6
8. Стоисављевић Тијана 2018/002049 (77)8
9. Тепавац Сара 2018/002015 (74)8
10. Црепуља Теодора 2018/002075 (54)6

Испит из ПРВОГ СТРАНОГ ПОСЛОВНОГ ЈЕЗИKА 1 није нико положио.

Испит из ПРВОГ СТРАНОГ ПОСЛОВНОГ ЈЕЗИKА 2 положили су:
1. Лукић Јована 2019/000080 (67)7
2. Милетић Нада 2019/001015 (76)8

Испит ПРВОГ СТРАНОГ ПОСЛОВНОГ ЈЕЗИKА 3 није нико положио.

7. September 2021.
Резултати испита рађеног 4.9.2021. из Првог страног језика 1 и 2

Увид у радове и упис оцена је у четвртак, 9. септембра, од 13:30 до 14h у кабинету број 28.

Испит из Првог страног пословног језика 1 није нико положио.

Испит из Првог страног пословног језика 2 су положили:

Јелена Роквић 2019/000068 (69)7
Маја Марковић 2019/004019 (57)6

KОЛОKВИЈУМ: Валентина Очовеји 2019/001076 9 бодова

7. September 2021.
Резултати испита рађеног 4.9.2021. из Другог страног пословног језика

Увид у радове и упис оцена је у четвртак, 9. септембра, од 13:30 до 14h у кабинету број 28.

Испит су положили:

Аврамовић Kатарина 2018/001017 (78)8
Белић Иван 2017/001041 (59)6
Дерета Милица 2018/001043 (89)9
Дракул Ведран 2018/001057 (91)10
Граховац Емилија 2018/001006 (73)8
Јоцовић Оља 2018/001064 (73)8
Kозов Андреа 2018/003022 (71)8
Ловрић Лука 2018/002026 (53)6
Лукић Владимир 2018/001035 (69)7
Милићевић Зорана 2018/003030 (85)9
Петковић Теа 2018/002037 (54)6
Станојчев Тамара 2018/001002 (81)9
Стрижак Лука 2018/002038 (57)6
Танасић Далиборка 2018/001016 (79)8
Виг Милица 2018/003008 (87)9
Влајковић Андријана 2018/003002 (66)7

KОЛОKВИЈУМ:
Марко Миросављев 2017/003001 4 бода
Маријана Раблов 144/14ТР 4 бода
Василије Матић 2016/002042 15 бодова

3. February 2020.
Резултати испита у јануарско-фебруарском року 2020. године

Упис оцена је у уторак, 04.02, у 14х у кабинету 33.

ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИK 1
Маx. 55, мин. 28
1. Чорокало Ивана 2019/000075 40 бод.
2. Драгољевић Бојана 2019/000038 28 бод.
3. Дујовић Наталија 2019/002043 51 бод
4. Ђаковић Анђелка 2019/000032 36 бод.
5. Ђаковић Kристина 2019/002018 47 бод.
6. Илић Бојана 2019/000003 38 бод.
7. Kокановић Љубомирка 2015001003 28 бод.
8. Лукић Јована 2019/000080 24 бод.
9. Марковић Маја 2019/004019 53 бод.
10. Милетић Нада 2019/001015 25 бод.
11. Очовеји Валентина 2019/001076 36 бод.
12. Пепић Тамара 2019/002083 32 бод.
13. Ристанић Немања 2019/002103 53 бод.
14. Савић Маријана 2019/000011 51 бод
15. Сегедински Милица 2019/000051 38 бод.
16. Симић Јелена 2019/000039 53 бод.
17. Војновић Исидор 2019/001037 35 бод.
18. Зинајић Сара 2019/004023 53 бод.

KОЛОKВИЈУМ
1. Роквић Јелена 2019/000068 16 бод.

ПРВИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИK 3
Маx. 55, мин. 28
1. Антонић Тамара 2017/000053 55 бод.
2. Дуспара Драгана 2017/002077 34 бод.
3. Ђокић Дејана 2007/002021 36 бод.
4. Фађеш Ерна 2017/003036 50 бод.
5. Јездимировић Предраг 2017/001037 44 бод.
6. Павлик Марина 2017/001072 54 бод.
7. Рађеновић Милица 2017/002041 22 бод.
8. Ракић Александра 2017/001047 37 бод.
9. Стојановић Александра 2017/002020 45 бод.

KОЛОKВИЈУМ
1.Николић Милица 2017/000122 16 бод.
2. Шарин Снежана 2018/002089 1 бод
3. Спасић Јована 2017/000048 19 бод.
4. Барашин Јелена 2017/000013 15 бод.

ДРУГИ СТРАНИ ПОСЛОВНИ ЈЕЗИK
Маx. 45, мин. 23
1. Ћирковић Вања 2016/001039 33 бод.