IZVEŠTAJI KOMISIJE O IZBORU U ZVANJE NASTAVNIKA I SARADNIKA

Visoka poslovna škola strukovnih studija u Novom Sadu, ul. Vladimira Perića Valtera 4, obaveštava javnost da je napisan Izveštaj Komisije o prijavljenim kandidatima za izbor u zvanje i na radno mesto asistent za užu oblast Marketing na određeno vreme od 3 godine po konkursu koji je objavljen u listu „Poslovi“, od 16.11.2022. godine

Izveštaj možete videti ovde

Izveštaj Komisije stavlja se na uvid javnosti na internet stranu Škole, u trajanju od 8 dana.

U toku trajanja uvida javnosti Školi se mogu dostaviti primedbe na Izveštaj, u pisanoj formi.

Izveštaj Komisije o prijavljenim kandidatima za izbor u zvanje i na radno mesto Profesora strukovnih studija za užu oblast Menadžment u turizmu

Visoka poslovna škola strukovnih studija u Novom Sadu, ul. Vladimira Perića Valtera 4, obaveštava javnost da je napisan Izveštaj Komisije o prijavljenim kandidatima za izbor u zvanje i na radno mesto Profesora strukovnih studija za užu oblast Menadžment u turizmu, po konkursu koji je objavljen u listu „Poslovi“, od 21.09.2022.godine.

Izveštaj možete videti ovde

Izveštaj Komisije stavlja se na uvid javnosti na internet stranu Škole, u trajanju od 30 dana.

Visoka poslovna škola strukovnih studija u Novom Sadu, ul. Vladimira Perića Valtera 4, obaveštava javnost da je napisan Izveštaj Komisije o prijavljenim kandidatima za izbor u zvanje i na radno mesto Predavač za užu oblast Poslovna informatika, po konkursu koji je objavljen u listu „Poslovi“, od 28.09.2022.godine.

Izveštaj možete videti ovde

Visoka poslovna škola strukovnih studija u Novom Sadu, ul. Vladimira Perića Valtera 4, obaveštava javnost da je napisan Izveštaj Komisije o prijavljenim kandidatima za izbor u zvanje i na radno mesto Profesora strukovnih studija za užu oblast Poslovna ekonomija, po konkursu koji je objavljen u listu „Poslovi“, broj 1006 od 21.09.2022.godine.

Izveštaj možete videti ovde

Visoka poslovna škola strukovnih studija u Novom Sadu, ul. Vladimira Perića Valtera 4, obaveštava javnost da je napisan Izveštaj Komisije o prijavljenim kandidatima za izbor u zvanje i na radno mesto Profesora strukovnih studija za užu oblast Trgovina, po konkursu koji je objavljen u listu „Poslovi“, od 03.08.2022.godine.