Konkursi za stručnu praksu i obaveštenja

KONKURS ZA STRUČNU PRAKSU U KOMPANIJI EXECOM

Kompanija Execom je posvećena razvoju kompleksnih softverskih rešenja. Svojom uslugom pokriva celokupni ciklus razvoja softvera – od ideje i dizajna, do produkcije, testiranja i održavanja kompleksnih softverskih rešenja.

Stručna praksa u Execom-u:

• Praksa traje 4 nedelje
  • Praksa je individualna
  • Praksa je namenjena studentima koje interesuju različite tehnologije (Java, .Net, Mobile, C++, Frontend i QA/BA)

Ko može da se prijavi?

• Studenti četvrte godine osnovnih studija (smer informatika)
  • Studenti mastera (smer informatika)

Uslov za prijavu na praksu:

• Položen test

Ukoliko ste zainteresovani: Svi zainteresovani studenti četrvrte godine i master studija mogu da se prijave na  caareers@execom.eu .

Gostujuće predavanje direktorke OPPORTUNITY BANKE – Program plaćene obuke mladih savetnika za klijente

Zanima Vas kako izgleda radni dan u banci? Šta su to bankarske usluge? Kako da se zaposlite i napredujete u banci? Kakvi programi stručne prakse postoje u bankama?

Pozivamo Vas da prisustvujete gostujućem predavanju koje će održati Suzana Bogdan, direktorke filijale OPPORTUNITY BANKE u Novom Sadu, 16.03.2020. u 11 časova u Svečanoj sali škole.

Suzana će pričati o programu plaćene obuke mladih savetnika za klijente, znanjima i iskustvu koje navedena obuka pruža, kao i šansama za zaposlenje i napredovanje u Opportunity banci. Ukoliko ste zainteresovani za navedeni program, pošaljite svoj CV na mejl: sbogdan@obs.rs  najkasnije do 13.03.2020. godine.

Konkurs za realizaciju stručne prakse studenata master strukovnih studija (26.06.2020.)

Konkurs za realizaciju stručne prakse studenata osnovnih strukovnih studija (26.06.2020.)

Konkurs za zaposlenje – Postanite deo Erste tima (od 10.06.2020.)

Konkurs za realizaciju stručne prakse studenata osnovnih strukovnih studija 04.03.2020.

Konkurs za realizaciju stručne prakse studenata master strukovnih studija 04.03.2020.

Konkurs za realizaciju stručne prakse studenata osnovnih strukovnih studija 05.12.2019.

Konkurs za realizaciju stručne prakse studenata master strukovnih studija 05.12.2019

Konkurs za realizaciju stručne prakse studenata osnovnih strukovnih studija 25.11.2019.

Konkurs za realizaciju stručne prakse studenata master strukovnih studija 25.11.2019.

Konkurs za posao Erste banka -Sektor Bankarskih operacija

Konkurs-za-zaposlenje-u-erste-banci

Konkurs za realizaciju stručne prakse studenata osnovnih strukovnih studija

Konkurs za realizaciju stručne prakse studenata master strukovnih studija

Konkurs za realizaciju stručne prakse studenata osnovnih strukovnih studija 19.02.2019.

Konkurs za stručnu praksu 21.11.18.

Intervju za selekciju studenata za stručnu praksu (spisak studenata)

Obaveštenje za intervju za stručnu praksu drugi krug

Infomacija o konkursu za stručnu praksu za studente master strukovnih studija