Poštovani,

Nakon početka rada studentskih domova, počeće realizacija ispita iz martovskog, a potom i aprilskog roka. Kako bi se izvršio raspored polaganja ispita sa ograničenim brojem studenata, studenti koji žele da polažu popravni kolokvijum u martovskom ispitnom roku (poslednja 4 dana martovskog roka nisu održana) su u obavezi da se putem mejla prijave predmetnim profesorima do 05.05.2020. godine.

Kada je u pitanju realizacija stručne prakse, studenti koji bi praksu trebalo da realizuju u tekućem semestru (ne odnosi se na starije generacije), pisaće samo rad iz oblasti kojoj pripada stručna praksa bez odlaska u preduzeća. Rad treba da se uradi u dva primerka, od čega jedan primerak profesor predaje studentskoj službi, a drugi zadržava za sebe. Obrazac o stručnoj praksi za junski rok nije potrebno da se popunjava. Molim Vas da o tome obavestite Vaše studente.

S poštovanjem,

Dr Slobodanka Jovin

Pomoćnik direktora za nastavu

[Poruka je odsečena]  Prikaži celu poruku