FMCG Summit (www.fmcg-summit.rs), konferencija o trgovačkom sektoru u regionu, koja se u organizaciji InStore magazina treću godinu za redom održava u četvrtak, 24. novembra 2016. godine u hotelu Crowne Plaza u Beogradu, od ove godine planira da uspostavi saradnju sa visokoškolskim institucijamaširom zemlje.

InfoBiro TV (www.infobiro.tv) će ove godine, po prvi put, snimati tukonferenciju, a ideja organizacionog tima FMCG Summita je da obezbedi prenos za studente u Beogradu, Nišu i Novom Sadu.

Organizator konferencije, INStore magazin, je obezbediolinkza live prenos konferencije, a prenos će biti realizovan u svečanoj sali škole u periodu od 9 do 17 časova.

Pozivamo studente i profesore škole, posebno sa smera Trgovine, da prisustvuju ovom prenosu, a detaljne informacije o programu i učesnicima možete pogledati na zvaničnoj web stranici www.fmcg-summit.rs.