О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

ОВЕРА ЛЕТЊЕГ СЕМЕСТРА ШКОЛСКЕ

2017/18. ГОДИНЕ.

СВИ СТУДЕНТИ ПРВЕ, ДРУГЕ И ТРЕЋЕ ГОДИНЕ ОСНОВНИХ СТУДИЈА, КАО И СТУДЕНТИ СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ И МАСТЕР СТРУКОВНИХ СТУДИЈА СУ У ОБАВЕЗИ ДА ОВЕРЕ ЛЕТЊИ СЕМЕСТАР ОД 04. – 08. ЈУНА 2018. ГОДИНЕ

ЗА ОВЕРУ СЕМЕСТРА ПОТРЕБНО ЈЕ СЛЕДЕЋЕ:

• имати све потписе у индексу, као доказ о одслушаној настави (предметни професори ће потписивати индексе од 28.06.06. 2018. године);
  • испунити семестрални лист и навести предмете одслушане у летњем семестру (семестрални лист се може купити у скриптарници Школе);
  • оригинал уплатница са уплатом износа од 1.500,00 динара, на жиро рачун Школе, на име овере семестра;
  • ПЕЧАТ У ИНДЕКСУ О ОБАВЉЕНОМ СИСТЕМАТСКОМ ПРЕГЛЕДУ
  • студенти који не овере семестар у предвиђеном термину, плаћају накнадну оверу семестра у износу од 3.000,00 динара.

Семестар се може оверити и пре утврђеног термина, уколико студент има све потписе професора у индексу, као доказ о одслушаној настави.

Студенти су у обавези да до овере семестра исплате доспеле рате школарине према уговору.

Пријава испита за јунски рок ће бити 04.,05. и 06. јуни 2018. године, а испитни рок почиње 12. јуна 2018. године према распореду испита за јунски рок.

При овери семестра студенти морају попунити и предати Анкете у студентској служби.