Поштовани,

Од понедељка, 04.04.2022. године настава на основним и мастер студијама ће се одржавати искључиво уживо у просторијама Школе. Професори неће бити у обавези да постављају материјале на платформу Moodle. Важно је да се сви поени за присуство и активност закључно са 01.04.2022. године признају студентима, а у наредном периоду да се прикупљају уживо у Школи у договору са професорима и асистентима и да о томе благовремено обавестите студенте. Online настава ће се и даље одвијати код др Зорана Марошана и др Дејана Живкова.

С поштовањем,

др Слободанка Јовин, помоћник директора за наставу

Поштовани,

ДОПУНА: Присуство није обавезно, запослени студенти не добијају бодове на присуство,  као ни за активност,  уколико нису присутни на предавањима и вежбама, почев од 4.о4.2022.

Комплетан материјал налази се на платформи Moodle.

Семинарске радове браните на часовима предавања и вежби.-(погледати обавестење везано за семинарски рад постављено на платформи Moodle)