Упутство за електронску пријаву испита

Упутство за електронску пријаву испита можете видети у следећем  документу

Упутство у вези са уплатама

У оквиру свог налога у делу Школарине и Уплате, студенти могу да виде тачан изглед уплатнице са својим личним позивом на број (део означен са xxxxxxxxxxxxxx), као и стање на свом рачуну.

Да би могли да пријаве испит, неопходно је да имају довољно новца на свом рачуну.

Студенти су у обавези да све уплате на рачун школе изводе искључиво користећи свој лични позив на број, јер у супротном уплата неће бити прокњижена на њихов рачун.

Није потребна посебна уплатница за сваки испит који се пријављује, већ се уплаћују укупна неопходна средства на једној уплатници.

Након уплате на рачун Школе са личним позивом на број, уплата се не види одмах на стању рачуна студента, већ прати следећу динамику:

• уплата која је извршена у току дана до 15 часова у банци, видеће се тек следећег радног дана у систему;
  • уплата која је извршена у банци или онлајн данас после 15 часова, видеће се тек за два радна дана у систему;
  • уплата која је извршена у пошти, видеће се тек након два радна дана у систему.

Моле се студенти да воде рачуна да довољно раније уплате новац како не би у периоду пријаве испита имали дуговање или дошли у ситацију да се новац још увек није прокњижио, па не могу да пријаве испит.

За све проблеме у вези са приступом налогу студентског сервиса, обратите се рачунарском центру школе, а за све проблеме у вези са пријавом испита, обратите се студентској служби школе.

Напомена: уплате које су реализоване у току распуста, биће видљиве по завршетку распуста.

Пример правилно попуњене пријаве за испит која се предаје предметном професору у термину полагања испита:

Важне напомене у вези са пријавом испита:

Моле се студенти да приликом пријаве испита из предмета обрате пажњу код којег наставника пријављују исти.  Студент може полагати предмет искључиво код наставника код којег је пријавио испит из предмета.

Потребно је да студенти провере пријаве својих испита пре почетка испитног рока и,  уколико постоје неслагања, да се што пре јаве у студентску службу.

Уколико за предмет није дефинисан наставник или датум полагања, потребно је да се одмах јаве у студентску службу.