Učenici i profesori iz Ekonomsko-trgovinske škole iz Zrenjanina su dana 23. decembra 2016. godine posetili našu Školu i prisustvovali stručnom predavanju iz oblasti turizma s obzirom da se većina prisutnih đaka školuje u okviru smera Turistički tehničar. Učenike i profesore je pozdravila pomoćnica direktora za nastavu dr Nataša Papić Blagojević koja im je poželela dobrodošlicu i ugodan boravak u Školi. Nakon održane prezentacije i bližeg upoznavanja sa radom Škole, nivoima studija i studijskim programima koji se realizuju, učenici su u pratnji asistentkinja obišli prostorije Škole. Učenicima i profesorima se zatim obratila profesorice sa smera Turizam i hotelijerstvo dr Tamare Gajić, koja je tokom svog predavanja poseban akcenat stavila na aktuelnu situaciju i perspektive budućeg razvoja turističke delatnosti, a takođe je i zainteresovanim učenicima predočila sve prednosti i raspoložive mogućnosti visokog obrazovanja u toj oblasti.