Obaveštavamo Vas da će 18.05. od 12-14h biti održana radionica na temu "StartUp karavan za 5" u Privrednoj komori Srbije (Regionalna privredna komora Novi Sad, Narodnog Fronta 10, Plava sala II sprat).  Cilj radionice je da se studentima približi ideja o tome koji su osnovni koraci u osnivanju sopstvenog preduzeća, odnosno preduzetničke radnje, i na taj način se motivišu da preduzmu inicijativu i sami pokrenu svoj posao.

Mesta na predavanju su ograničena, te je prijavljivanje neophodno i može se obaviti individualno putem OVOG LINKA ili slanjem spiska prijavljenih studenata putem e-maila na buducnostza5@gmail.com

Radionica je podeljena u dve tematske celine, pa će tako studenti i srednjoškolci tokom prvog dela predavanja pod nazivom „Works at SAM SVOJ GAZDA“ moći da se upoznaju sa osnovnim pojmovima poslovanja, saznaju koje forme preduzeća postoje, šta im je sve potrebno za osnivanje preduzeća/preduzetničke radnje, ali i kako sigurno da vode svoj posao. Drugi deo predavanja je rezervisan za upoznavanje sa mladim preduzetnikom/preduzetnicom iz Vašeg gradakoji će predstaviti svoj razvojni put od ideje do realizacije motivišući na taj način mlade ljude da se i sami upuste u preduzetničke vode.