SVI STUDENTI PRVE, DRUGE I TREĆE GODINE OSNOVNIH STUDIJA, KAO I STUDENTI SPECIJALISTIČKIH STUDIJA SU U OBAVEZI DA OVERE LETNjI SEMESTAR OD 05. – 09. JUNA 2017. GODINE

ZA OVERU SEMESTRA POTREBNO JE SLEDEĆE:

–         imati sve potpise u indeksu, kao dokaz o odslušanoj nastavi (predmetni profesori će potpisivati indekse od 29.05.06.06.2017. godine);

–         ispuniti semestralni list i navesti predmete odslušane u zimskom semestru (semestralni list se može kupiti u skriptarnici Škole);

–         original uplatnica sa uplatom iznosa od 1.500,00 dinara, na žiro račun Škole, na ime overe semestra;

–         studenti koji ne overe semestar u predviđenom terminu, plaćaju naknadnu overu semestra u iznosu od 3.000,00 dinara.

Semestar se može overiti i pre utvrđenog termina, ukoliko student ima sve potpise profesora u indeksu, kao dokaz o odslušanoj nastavi.

Studenti su u obavezi da do overe semestra isplate dospele rate školarine prema ugovoru.

Prijava ispita za junski rok će biti 05.,06. i 07. juna 2017. godine, a ispitni rok počinje 12. juna 2017. godine prema rasporedu koji će biti objavljen na oglasnoj tabli i sajtu Škole.

Pri overi semestra studenti moraju popuniti i predati Ankete u studentskoj službi.