Dana 8. juna 2017. godine u svečanoj sali škole otvoreni su Dani javnih nabavki u Novom Sadu, koji se po prvi put održavaju u našoj školi, u saradnji sa eminentnim Centrom za menadžment nabavki iz Beograda.

U uvodnom panelu učesnicima i gostima su se obratili dr Jelena Damnjanović, direktor škole, koja je pozdravila prisutne goste, učesnike, predavače i kolege, i najavila gospođu Nelu Milišić, pomoćnicu pokrajinskog sekretara za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost.  Gospođa Milišić je pohvalila našu školu jer je prepoznala potrebu za obukom zaposlenih u javnom i privatnom sektoru, kao i u visokom obrazovanju, u sferi javnih nabavki.

Prisutne su pozdravili i prof. dr Marko Špiler, osnivač Centra za menadžmenet nabavki iz Beograda, kao i prof. dr Vladimir Zakić sa Poljoprivrednog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Nakon uvodnog dela, eminentni predavači iz oblasti javnih nabavki održali su predavanja na temu prakse Uprave za javne nabavke, Republičke komisije za zaštitu prava u postupcima javnih nabavki, nabavke u ustanovama obrazovanje i vaspitanja…