Pozivamo Vas da u četvrtak, 21. decembra 2017. godine u 14h u svečanoj sali Škole prisustvujete predavanju našeg kolege Saše Gelića pod nazivom „From Zero to Biro???“.

Saša će nas na vrlo interesantan način upoznati sa svojim očekivanjima i iskustvima tokom školovanja, kao i nakon završetka Škole, sa posebnim naglaskom na poslovnim prilikama koje su mu se ukazivale i načinom na koji ih je iskoristio. Nakon završetka osnovnih studija, Saša postaje student specijalističkih studija u našoj školi, a trenutno je zaposlen u Vip Mobile DOO i asistent je menadžera na Serbia Fashion Week-u, kao i organizator na projektu BAFE (Balkan Art Fashion Event) u Beogradu. U veoma zanimljivom izlaganju Saša će nam objasniti kako je iskoristio stečena znanja i sposobnosti tokom školovanja i predstaviti svoj karijerni put.