Pozivamo Vas na gostujuće predavanje glumca Ivana Mihailovića, mlade nade teatra i filmske produkcije – zvezde “Vojne akademije”.

Predavanje će se održati u petak, 9. marta 2018. godine, u 11h u amfiteatru škole. Ivan će govoriti na temu: “Da li je popularnost teret za mlade?”

Ivan Mihailović ima 29 godina, glumu je diplomirao na Fakultetu dramskih umetnosti u Beogradu, u klasi profesora Dragana Petrovića „Peleta”. Pozorišne predstave igra u Jugoslovenskom dramskom pozorištu i Pozorištu „Boško Buha”. Pored uloga u pozorištu, popularnost je stekao u televizijskoj seriji „Vojna akademija” i istoimenom filmu, gde je igrao kadeta Mirka Klisuru. Pobednik je u prvoj sezoni šoua Ples sa zvezdama, koji se emitovao na Prvoj srpskoj televiziji.