Pozivamo Vas na gostujuće predavanje “Razvoj preduzetničkog duha kod mladih: Od zabave do biznisa” koje će se održati u četvrtak, 8. marta 2018. godine u 12 časova u amfiteatru škole. Predavanje će održati jedan od najpopularnijih srpskih Jutjubera, Milan Inić, poznatiji kao Yasserstain.

Milan Inić ima 22 godine, među decom i omladinom širom zemlje i regiona proslavio se kao zvezda Jutjub kanala Yasserstain, koji danas  broji više od pola miliona pratilaca. Kao student montaže na novosadskoj Akademiji umetnosti i bivši đak Karlovačke gimnazije, Milan svoj posao koji je proistekao iz puke zabave, shvata veoma ozbiljno, a poseban akcenat stavlja na odgovornost uticaja poruke koju šalje preko svojih klipova svojoj mladoj publici.