KURS POSLOVNI EXCEL IZVEŠTAJ SA  DODELE SERTIFIKATA

U sredu, 09.05.2018. godine, u prostorijama Visoke poslovne škole strukovnih studija u Novom Sadu, održana je svečana dodela sertifikata polaznicima kursa POSLOVNI EXCEL.

Kurs je realizovan u organizaciji Visoke poslovne škole strukovnih studija u Novom Sadu u trajanju od šest nedelja od 26.02.2018. do 16.04.2018.

Cilj kursa je upoznavanje polaznika sa osnovnim i naprednim tehnikama u Excel-u, kako bi efikasno i s lakoćom rešavali različite radne zadatke, kao što su i izračunavanja, pretrage analize i izveštavanja. Akcenat je bio na rešavanju praktičnih zadataka.

Kurs je pohađalo sedam polaznika, koji su izrazili zadovoljstvo pruženom obukom, atmosferom i izrazili želju za daljim usavršavanjem.

U toku je  još jedan ciklus kursa, a Visoka poslovna škola strukovnih studija u Novom Sadu će i u narednom periodu organizovati obuku polaznika. Dodatne informacije se mogu naći na zvaničnom sajtu Škole.