Поштовани студенти,

У настојању да студенте додатно информише о финансијским услугама као и о начину заштите права у сфери финансијских услуга, Народна банка Србије у сарадњи са Високом пословном школом струковних студија и Центром за развој каријере организује едукативну трибину „Финансијска писменост“.

Користимо ову прилику да Вас позовемо да присуствујете наведеном предавању, које ће се одржати дана 04.12.2018. године са почетком у 12 часова у просторијама Амфитеатра А1.

ПРОГРАМ   ТРИБИНЕ:
О чему треба да водите рачуна приликом задуживања?
Надежда Тот, виши сарадник, Група за едукацију корисника финансијских услуга, Народна банка Србије, Филијала у Новом Саду

Како да заштитите своја права? (Како да напишете приговор банци)
Рада Маројевић Каришик, виши стручни сарадник, Група  за едукацију корисника финансијских услуга, Народна банка Србије, Филијала у Новом Саду

Циљ трибине је подизање општег нивоа знања и пружање информација које ће студентима омогућити боље разумевање света финансија.