Visoka poslovna škola strukovnih studija Novi Sad

dana 20.03.2019. godine raspisuje

za realizaciju stručne prakse studenata osnovnih strukovnih studija

Pozivamo sve zainteresovane studente II i III godine osnovnih strukovnih studija da se prijave za realizaciju stručne prakse u trajanju od 72 časa do dopune slobodnih mesta za realizaciju stručne prakse u sledećim kompanijama:

• Erste banka, filijala u Novom Sadu
  • Societe Generale banka, filijala u Novom Sadu
  • Fond Evropski poslovi AP Vojvodine Novi Sad
  • Preduzeće Univerzal, Novi Sad
  • Limitz, Novi Sad
  • Turistička agencija Mozaik primo Novi Sad
  • Turistička agencija Mozaik 021 Novi Sad

u periodu od 20.03.2019. do 25.03.2019. godine, popunjavanjem formulara koji se nalazi na sledećem linku https://bit.ly/2I7iaiw

Poziv je otvoren i za studente koji su se prijavili u prethodnim konkursima a koji nisu prošli drugi krug selekcije.

Studenti koji prođu prvi krug selekcije biće pozvani na intervju nakon čega će  ukoliko prođu drugi krug selekcije biti raspoređeni i obevešteni o terminu i kompaniji u kojoj će obavljati stručnu praksu. Molimo Vas da pratite obaveštenje koje će biti postavljeno u utorak 26.03. za intervju koji će se sprovesti u sredu 27.03.2019. godine.

Za sve dadatne informacije možete kontaktirati Centar za razvoj karijere putem mejla karijera.vps@gmail.com ili doći lično u terminu rada Centra.