Izaberite stranicu
Visoka poslovna škola strukovnih studija

Novi Sad

Datum: 24.10.2019.

 

PRIVREMENA RANG LISTA

PRVA GODINA – MSS MEĐUNARODNO POSLOVANJE I FINANSIJE 

– Drugi konkursni rok –

Konkursni brojPrezime i imeProsečna ocenaDužina studiranjaKoeficijent uspešnosti
6Torlaković Ljubica9,6833100,00%
11Nožica Nevena9,113691,10%
10Raca Milica8,293682,90%
14Erdevički Ivana8,153681,50%
15Tovitović Marija7,583675,80%
16Bjegović Vanja7,313673,10%
1Janković Mladen7,113671,10%
3Žižakov Katarina7,884760,36%
4Rodić Bojan6,824851,15%
13Todorović Andrej7,895650,72%
5Milićević Marina7,365449,07%
2Todorović Vukašin6,826040,92%
8Lazić Teodora6,726139,66%
9Cvijetić Vesna6,797632,16%
17Popović Gojko6,327132,05%
12Nikolić Uroš7,1113219,39%
7Šamu Edita7,0417514,48%

 

Komisija za upis na master strukovne studije:

dr Nataša Papić Blagojević

dr Miloš Japundžić

Stevan Tomašević