Током периода у којем важе препоручене мере заштите услед пандемије изазване заразном болести COVID – 19, при уласку и боравку у Школи потребно је примењивати све препоруке за превенцију наведене болести које су издате од стране надлежних органа. Наведена правила важе за сва лица без изузетка.

При доласку у Школу, студенти морају бити без симптома који указују на  COVID – 19(повишена температура, кашаљ, краткоћа даха, отежано дисање, губитак чула укуса и мириса)

Приликом уласка у Школу студенти су у обавези:

• Да носе маске све време током боравка у Школи,
  • Обавезан пролазак кроз дезо баријеру,
  • Дезинфекцију руку извршити на самом уласку у Школу (средство се налази на самом улазу у објекат),
  • Током дужег боравка у објекту више пута вршити хигијену руку течним сапуном и топлом водом,
  • Неопходно је одржавање прописане физичке дистанце,
  • Забрањено је задржавање у Кантини школе без обзира што ће бити у могућности да користе услуге исте (конзумирање јела и пића, попуњавање пријава за испит и сл.)
  • Након завршеног испита студенти не би требало непотребно да се задржавају у згради Школе.

Захваљујемо се свим студентима што поштују нов начин рада у згради Школе и што се одговорно понашају.

О свим променама и евентуално новим мерама, константно ћемо вас обавештавати путем сајта Школе и писменим обавештењима која ће бити на видним местима у истој.