Prijava ispita za majski rok će biti od 26. do 28. aprila 2021. godine,

Ispitni rok traje od 10.05.-28.05.2021.godine

Uplate za prijavu ispita, molbe i ostale obaveze moraju biti izvršene zaključno sa 26.04.2021. godine do 14h, kako bi sve bile blagovremeno proknjižene.

Mole se studenti da obrate pažnju na uplatnice jer ako Banka, Pošta ili Menjačnica nije otkucala model 97 uplate nikada neće biti vidljive naračunu.

Mole se studenti da prilikom prijave ispita iz predmeta obrate pažnju kod kog nastavnika prijavljuju ispit.

Student može polagati predmet isključivo kod nastavnika kod kog je prijavio ispit iz predmeta.

Potrebno je da studenti provere prijave svojih ispita pre početka ispitnog roka i, ukoliko postoje neslaganja, da se što pre jave u studentsku službu.

Ukoliko za predmet nije definisan nastavnik ili datum polaganja, potrebno je da se

odmah jave u studentsku službu.

Potrebno je da studenti prijave kolokvijum kod predmetnih nastavnika, najkasnije do 26.04.2021. godine, kako bi se izvršila organizacija istih u skladu sa pravilima prevencije   COVID19..

Napomene u vezi sa lokacijom održavanja

• Ispiti koji se održavaju u učionicama sa oznakom KP, održavaju se u prostorijama Škole na Bulevaru Kralja Petra I, broj 38/III
  • Ispiti koji se održavju u učionicama bez dodatne slovne oznake, održavaju se u prostorijama Škole na Limanu, Vladimira Perića – Valtera 4