Poštovani studenti,

u prilogu se nalazi tabela sa svim predmetima iz kojih se izvodi nastava u letnjem semestru na osnovnim i master studijama. Za svaki predmet je dato objašnjenje o načinu izvođenja nastave.

Iako će se veći deo nastave izvoditi uživo u prostorijama Škole, predavanja na prvoj godini će se održavati online putem aplikacije Zoom (osim iz predmeta Agroekonomija koji se zbog manjeg broja studenata izvodi uživo i osim za smer Primenjena informatika gde će se nastava većim delom izvoditi uživo). Vežbe kako na prvoj godini, tako i na ostalim godinama studija se uglavnom izvode uživo.

Kompletna nastava (predavanja i vežbe) na master studijama se i dalje izvodi online.

Studenti će i dalje predispitne poene (prisustvo, testovi, aktivnost, seminarski radovi) prikupljati online putem platforme Moodle.

Studije na daljinu DLS

Nastava na studijama na daljinu DLS će se odvijati putem platforme Moodle. Kolokvijumi za ove studente se organizuju preko aplikacije Moodle.

Konsultacije

Konsultacije će se održavati uživo u prostorijama Škole..

I dalje je veoma važno da se studenti i nastavnici pridržavaju svih mera zaštite uz napomenu da je nošenje maski na predavanjima i vežbama obavezno.

U prilogu se nalazi raspored sa uputstvom za svaki predmet pojedinačno.