Komisija za izbor najboljeg završnog rada studenata Visoke poslovne škole strukovnih studija iz Novog Sada je 2. novembra 2021. godine organizovala svečano proglašenje pobednika konkursa.

Komisija je istakla da se konkursu odazvao velik broj studenata, te da je konkurencija bila veoma jaka.

Pobednice konkursa su:

Prvoplasirana – Suzana Petrović (Pojava i razvoj socijalnog preduzetništva u Republici Srbiji)

Drugoplasirana – Nataša Gerštner (Javne finansijske institucije u Republici Srbiji i finansiranje malih i srednjih preduzeća)

Trećeplasirana – Nevena Đukić (Turistički potencijal opštine Žagubica i mogućnosti za razvoj sportsko-rekreativnog turizma).

Čestitamo pobednicama!

Svim studentima se zahvaljujemo na iskazanom interesovanju i učešću na konkursu.