ОБАВЕШТЕЊЕ О ОДРЖАВАЊУ ИСПИТНИХ РОКОВА ОКТОБАР 2 И ОКТОБАР 3

Одлуком Наставног већа Високе пословне школе струковних студија у Новом Саду од 18.9.2018. године, одобрава се организовање испитних рокова Октобар 2 и Октобар 3.

ОКТОБАР 2
У испитном рок Октобар 2 испите могу полагати студенти свих нивоа студија (основних струковних, специјалистичких и мастер струковних студија).
Испити положени у овом испитном року ући ће у рангирање за буџетска места.
Поправни колоквијуми се организују у овом испитном року.

ОКТОБАР 3
У испитном року Октобар 3 испите могу полагати студенти прве и друге године основних струковних студија који нису остварили услова за упис у наредну годину студија, као и студенти специјалистичких и мастер струковних студија.
Студенти треће године основних струковних студија немају права полагања испита у овом испитном року.
Испити положени у овом року неће се узети у обзир приликом рангирања за буџетска места.
Поправни колоквијуми се не организују у овом испитном року.

НАПОМЕНА: Пријава испита за испитне рокове Октобар 2 и Октобар 3 вршиће се према Ценовнику за школску 2018/19 годину.