Poštovani studenti, pozivamo Vas na predavanje, „Šta me očekuje na intervjuu za posao?“ koje će se održati u sredu 17.04. u 13 časova u svečanoj sali Škole. Predavanje će održati predstavnici Službe ljudskih resursa Infostud grupe, jedne od najvećih Internet kompanija u Srbiji. Na predavanju ćete čuti šta Vas sve očekuje na razgovoru za posao, a takođe, imaćete priliku da prođete kroz simulaciju intervjua za posao, kao i da postavite pitanja koja se tiču pisanja biografije i pripreme za odlazak na razgovor za posao.

Studenti koji su zainteresovani da prođu kroz simulaciju intervjua za posao treba da pošalju svoju biografiju na mail adresu Centra za razvoj karijere karijera.vps@gmail.com  do ponedeljka 15.04. u 12 časova.