Pozivamo sve zainteresovane studente da se prijave za radionicu pisanja CV-ja koja će se održati u četvrtak 09.05.2019. od 9:30 do 11:00 časova u računarskoj učionici br. 5.

Kao rezultat radionice imaćete kvalitetno pripremljen CV,  koji će pregledati saradnici Centra za razvoj karijere, a koji možete upotrebiti prilikom konkurisanja na stručnu praksu, posao, razmenu studenata, volonterske aranžmane i druge aktivnosti.

Takođe, u toku radionice razrešićemo sve vaše nedoumice i odgovoriti na pitanja u vezi sa selekcijom, praksom i pripremom za intervju za posao.

Broj mesta na radionici je ograničen. Molimo pošaljite svoju prijavu na mail: karijera.vps@gmail.com najkasnije do 05.05.2019. U prijavi navedite Vaše ime i prezime, godinu studija i broj telefona.

Za radionicu pripremite fotografiju u elektronskoj formi koju ćete prilagati u CV i ponesite Vaš CV ukoliko ste ga nekada do sada pisali.

Vidimo se!