У петак, 31. јануара 2020. године одржава се саветовање у организацији Коморе јавних набавки Србије, Високе пословне школе струковних студија и ЦМН (Центар за менаџмент набавки).

Дан јавних набавки се одржава у Универзитетском кампусу у Новом Саду, у згради Високе пословне школе струковних студија. Дан јавних набавки се састоји из три дела – уводног Панела где ће се Скупу у десетоминутном излагању обраћати представници институција, органа, приватног и јавног сектора, потом ће предавања одржати најеминентнији предавачи из наведених области и, на крају, Скупштине јавних набавки Србије.

Ово саветовање означава почетак сарадње између Коморе јавних набавки Србије и наше школе у циљу боље реализације стручне праксе и бржег запошљавања наших студената.