U petak, 31. januara 2020. godine održava se savetovanje u organizaciji Komore javnih nabavki Srbije, Visoke poslovne škole strukovnih studija i CMN (Centar za menadžment nabavki).

Dan javnih nabavki se održava u Univerzitetskom kampusu u Novom Sadu, u zgradi Visoke poslovne škole strukovnih studija. Dan javnih nabavki se sastoji iz tri dela – uvodnog Panela gde će se Skupu u desetominutnom izlaganju obraćati predstavnici institucija, organa, privatnog i javnog sektora, potom će predavanja održati najeminentniji predavači iz navedenih oblasti i, na kraju, Skupštine javnih nabavki Srbije.

Ovo savetovanje označava početak saradnje između Komore javnih nabavki Srbije i naše škole u cilju bolje realizacije stručne prakse i bržeg zapošljavanja naših studenata.