Поштовани,

У складу са новим мерама која је донела Влада Републике Србије у циљу сузбијања корона вируса, наша школа чини све што је у њеној моћи у вези са тренутном ситуацијом.

Наиме, још од сезоне грипа, тј. од фебруара ове године, школа дезинфикује простор школе да умањи могућност преношења вируса у институцији  – три пута дневно се дезинфикују просторије у школи и контактне површине (кваке, утичнице, столови, врата…).

У школи се редовно проветравају амфитеатри, учионице, кабинети и све просторије у којима бораве студенти и запослени, уз редовно снабдевање тоалета сапуном.

У складу са здравственим препорукама које установе примењују ради спречавања ширења инфекције, молимо запослене и студенте да редовно перу руке и не додирују очи, уста и нос неопраним рукама.

У складу са ситуацијом око ширења корона вируса, дезинфекција ће у школи бити подигнута на виши ниво.

С поштовањем,

Др Јелена Дамњановић, директор