Poštovani,

U skladu sa novim merama koja je donela Vlada Republike Srbije u cilju suzbijanja korona virusa, naša škola čini sve što je u njenoj moći u vezi sa trenutnom situacijom.

Naime, još od sezone gripa, tj. od februara ove godine, škola dezinfikuje prostor škole da umanji mogućnost prenošenja virusa u instituciji  – tri puta dnevno se dezinfikuju prostorije u školi i kontaktne površine (kvake, utičnice, stolovi, vrata…).

U školi se redovno provetravaju amfiteatri, učionice, kabineti i sve prostorije u kojima borave studenti i zaposleni, uz redovno snabdevanje toaleta sapunom.

U skladu sa zdravstvenim preporukama koje ustanove primenjuju radi sprečavanja širenja infekcije, molimo zaposlene i studente da redovno peru ruke i ne dodiruju oči, usta i nos neopranim rukama.

U skladu sa situacijom oko širenja korona virusa, dezinfekcija će u školi biti podignuta na viši nivo.

S poštovanjem,

Dr Jelena Damnjanović, direktor