ODRŽAVANJE ISPITNOG ROKA: Oktobarski ispitni rok će biti održan u periodu od 12.9. do 23.9.

PRIJAVA ISPITA: Prijava ispita za oktobarski ispitni rok je 9.9. i 10.9.

PRIJAVA POPRAVNOG KOLOKVIJUMA: Studenti su obavezni da prijave popravni kolokvijum slanjem imejla predmetnim nastavnicima, najkasnije do 10.9., kako bi se izvršila organizacija istih u skladu sa pravilima prevencije COVID19.

UPLATE: Uplate za prijavu ispita u oktobarskom ispitnom roku i ostale obaveze moraju biti izvršene zaključno sa 7.9., kako bi bile blagovremeno proknjižene.

POLAGANJE KOLOKVIJUMA I ISPITA U ISTOM ROKU: Studentima je omogućeno da polažu kolokvijum i ispit istovremeno u ovom roku. U tom slučaju studenti su dužni da podnesu molbu za pomenuti način polaganja. Molba se podnosi studentskoj službi Škole najkasnije do 11.9.