Kolokvijum iz predmeta Osnovi ekonomije će se održati u petak 04.12.2020. godine (u Kralja Petra) prema sledećem raspredu:
– u 10h kolokvijum polažu studenti čija prezimena počinju na sledeća slova (dat je raspored po prostorijama): A,B (Amfiteatar KP); V, G, D, Đ (učionica 10 KP); E, Ž, Z, I (učionica 14 KP)
– u 11h kolokvijum polažu studenti čija prezimena počinju na sledeća slova (dat je raspored po prostorijama): O, P (Amfiteatar KP); J, K (učionica 10 KP); L, M, N (učionica 14 KP)
u 12h kolokvijum polažu studenti čija prezimena počinju na sledeća slova (dat je raspored po prostorijama): R, S (učionica 10 KP); T, Ć, U F, C, Č, Dž, Š (učionica 14 KP).

Kolokvijum za studente DSL studija će se održati u petak 04.12.2020. preko Moodle platforme. Kolokvijum će biti otključan u periodu od 15h do 16h. Za rešavanje kolokvijuma ćete imati pola sata.