Сви студенти који  уписују или обнављају  годину школске  2021/22 год. у обавези су да попуне електронски ШВ-20 образац  кроз свој е-студент налог, имају видљиву уплату на рачуну,  па затим предају у службу следећа документа:

• Индекс са потписима професора за оверу семестра за шк.2020/21 годину (осим за студенте на даљину и обновце),

семестралне листове, за зимски и летњи семестар, пријавни лист за упис, статистички лист (Скриптарница Школе)

• Анкета за изборне предмете, уговори за плаћање школарине за самофинансирајуће студенте (преузети у Студентској служби)

• Уплате за школарину и студентски фонд искључиво преко е-студент налога

• Студенти прве и треће године су у обавези да обаве систематски преглед до предаје документације за упис

• Рангирање за упис на буџет у другу и трећу годину ће бити после октобарског рока

• Молбе за промену студијског програма се предају до 10.09.2021.године (са уплатом на е-налогу од 6.000,00 динара)

Студентска служба