Obaveštavaju se studenti prve godine (brucoši) da će se predavanja iz predmeta Osnovi ekonomije kod profesora Dejana Đurića održavati u zgradi u Bulevaru kralja Petra.Predavanja će se održavati na sledeći način:

studenti će biti podeljeni u 3 grupe prema azbučnom redu.

Predavanja za PRVU grupu se održavaju ponedeljkom u terminu od 12:10 do 12:55. Prvoj grupi pripadaju studenti čija prezimena počinju na slova: A,B,V,G,D,Đ,E,Ž,Z,I.

Predavanja za DRUGU grupu se održavaju ponedeljkom u terminu od 13:05 do 13:50. Drugoj grupi pripadaju studenti čija prezimena počinju na slova: J,K,L,LJ,M,N,NJ,O,P,R.

Predavanja za TREĆU grupu se održavaju ponedeljkom u terminu od 14:00 do 14:45. Trećoj grupi pripadaju studenti čija prezimena počinju na slova: S,T,Ć,U,F,H,C,Č,DŽ,Š.