Poštovani studenti,
Pristup Moodle platformi biće realizovan na sledeći način.

Studenti prve godine su dobili ovaj pristup od 4.10.2021. godine.

1. Studenti druge i treće godine kojima će biti odobren budžet i koji se budu upisali u toku naredne sedmice pristup Moodle platformi biće omogućen od 18.10.2021. godine na osnovu podataka dobijenih prilikom upisa.
  2. Svi studenti druge i treće godine koji su stekli uslov za upis (najmanje 37 ESPB) dobiće automatski pristup svim obaveznim predmetima u zimskom semestru. Ovim studentima biće od ponedeljka 11.10.2021. godine do petka 15.110.2021. godine stavljen na raspolaganje onlajn upitnik putem kojeg će moći da se izjasne koje izborne predmete žele pratiti u narednom semestru. Ovi studenti će imati pristup Moodle platformi od 18.10.2021. godine. Linkovi za onlajn prijavu izbornih predmeta biće dati u obaveštenju koje će biti objavljeno u ponedeljak 11.10.2021. godine na sajtu Škole.
  3. Studentima koji obnavljaju godinu i žele pratiti predmete koje nisu položili a za koje iz nekog razloga nemaju pristup na Moodle platformi, biće od ponedeljka 18.10.2021. godine do petka 22.10.2021. godine stavljen na raspolaganje onlajn upitnik putem kojeg će moći da izaberu predmete koje žele pratiti na Moodle-u. Linkovi za onlajn prijavu ovih predmeta biće dati u obaveštenju koje će biti objavljeno u ponedeljak 18.10.2021. godine na sajtu Škole.
  4. Isti upitnik biće u navedenom terminu na raspolaganju i za studente koji su upisali višu godinu studija, ali žele pratiti predmete iz prethodne godine studija koje još nisu položili.

Studenti koji ne budu upisani do 31.10.2021. godine neće imati mogućnost da dalje pristupaju Moodle platformi.