Висока пословна школа струковних студија у Новом Саду је обележила 62 године рада. Тим поводом, у понедељак, 1.11.2021. године, организована је додела признања о постигнутом изузетном успеху током школовања нашим најбољим студентима на основним и мастер струковним студијама.

Признања и пригодне поклоне заслужили су: Јелена Силађи, Јована Хинић и Александра Митровић, за изузетан успех на основним струковним студијама и Милош Лалошевић и Милица Шушњић, за изузетан успех на мастер струковним студијама.

Студенте је поздравила директорка Високе пословне школе струковних студија у Новом Саду, др Јелена Дамњановић, Драгана Болесников, председник Савета Школе, као и др Слободанка Јовин, помоћник директора за наставу, др Наташа Папић-Благојевић, помоћник директора за пројекте, др Сања Лончар, помоћник директора за информациони систем и др Стеван Томашевић, координатор за наставу.

Нашим студентима желимо срећу и пуно успеха у будућем раду и животу.