Visoka poslovna škola strukovnih studija u Novom Sadu je obeležila 62 godine rada. Tim povodom, u ponedeljak, 1.11.2021. godine, organizovana je dodela priznanja o postignutom izuzetnom uspehu tokom školovanja našim najboljim studentima na osnovnim i master strukovnim studijama.

Priznanja i prigodne poklone zaslužili su: Jelena Silađi, Jovana Hinić i Aleksandra Mitrović, za izuzetan uspeh na osnovnim strukovnim studijama i Miloš Lalošević i Milica Šušnjić, za izuzetan uspeh na master strukovnim studijama.

Studente je pozdravila direktorka Visoke poslovne škole strukovnih studija u Novom Sadu, dr Jelena Damnjanović, Dragana Bolesnikov, predsednik Saveta Škole, kao i dr Slobodanka Jovin, pomoćnik direktora za nastavu, dr Nataša Papić-Blagojević, pomoćnik direktora za projekte, dr Sanja Lončar, pomoćnik direktora za informacioni sistem i dr Stevan Tomašević, koordinator za nastavu.

Našim studentima želimo sreću i puno uspeha u budućem radu i životu.